top of page
aeste-logo-W.gif.png
POWDER

Tetovanie obočia technikou powder (púder) sa vykonáva tetovacím strojčekom pomocou sterilných, jednorázových ihiel ako jemná a hustá séria bodiek. V závislosti od hustoty tetovaných bodiek možno dosiahnuť prirodzene pôsobiace obočie bez ostrého orámovania v 3D efektoch. Táto metóda mikropigmentácie obočia vytvára jemný prechod pozdĺž celého obočia, pričom začiatky obočia sú svetlejšie a prechádzajú do tmavších efektov akoby ombre. Technika tetovania obočia "púder" najvernejšie kopíruje efekt make-upu prirodzeného obočia použitím tieňu alebo púdru. Tetovanie spôsobom "powder" nahrádza jemný denný make-up a tým šetrí váš čas. Je vhodné takmer pre všetky typy pleti. Zákrok je vykonávaný za dodržiavania prísnych hygienických zásad, je takmer bezbolestný a dokonca často aj bez lokálneho znecitlivenia kože.

Pri tetovaní obočia technikou "powder" sa používajú pigmenty (farby) na báze vody, ktoré majú vysokú hustotu, čo zaručuje maximálne udržanie farieb v pokožke. Pigmenty neobsahujú toxické zložky, aromatické amíny či umelé konzervačné látky. Sú dermatologicky testované a schválené pre európsky trh.

 

Tetovanie obočia technikou "púder" môže byť aplikované, iba ak klientka nevykazuje žiadne znaky možných kontraindikácií ako napríklad: Hemofilia (ochorenie krvi), Diabetes melutus (cukrovka), Hepatitída A, B, C, HIV Infekcia, ekzém, alergia, vrodené oslabenia imunity,  tehotenstvo, autoimúnne ochorenia, liečba s efektom riedenia krvi, pohlavné choroby, akútny infekt s teplotami, iné chronické alebo akútne ochorenia a pod..

 

Aplikované tetovanie obočia zostáva na pokožke viditeľné približne jeden rok až dva podľa typu pleti. V prvých dňoch je farebný výsledok intenzívnejší, v procese hojenia postupne bledne a v plne zahojenej pokožke po približne 4 - 5 týždňoch nadobúda svoju finálnu podobu. V závislosti od typu pokožky môžu byť potrebné opakované korektúry pre dosiahnutie výsledného efektu. Počas ošetrenia alebo po ňom, môže nastať v mieste aplikácie mierny opuch a/alebo začervenanie, ktoré po niekoľkých dňoch spontánne odznie. Súčasťou procesu hojenia môže byť pocit svrbenia v lokalite, kde bolo tetovanie púdrovou technikou vykonané. V prvých desiatich dňoch po ošetrení musí klient s obočím zaobchádzať veľmi šetrne, konkrétne: nevystavovať sa UV žiareniu a priamemu kontaktu obočia s vodou, neabsolvovať saunu, plávanie, športové aktivity, pri ktorých môže nastať potenie, v lokalite obočia nepoužívať make-up, kozmetické prípravky, krémy na tvár, zabrániť cielenému odstraňovaniu pigmentovej krusty, kvalita výsledného efektu závisí od kvality vykonaného ošetrenia, ale vo významnej miere aj od dodržania inštrukcií k starostlivosti po samotnom ošetrení.

Tetovanie-obocia-puder-powder-bratislava1.jpg
Tetovanie-obocia-puder-powder-bratislava-pred1.jpg
bottom of page