top of page
zuzana-roskova-microblading-phibrows-tetovanie-obocia.jpg
aeste-logo-W.gif.png

S V O J U   P R Á C U   M I L U J E M

Mojim cieľom je dosiahnuť vždy prirodzene pôsobiace obočie, nie večerný make-up.

 

Verím, že akýkoľvek typ kozmetického tetovania by mal iba opraviť nedokonalosti, zlepšiť prirodzený vzhľad a posilniť prirodzenú krásu klientky.

Táto vízia ma viedla k najprestížnejším školám PMU a k sústavným tréningom. Niekoľko školení som absolvovala pod vedením skvelej a skúsenej odborníčky a profesionálky Andrejky Garcie Boskovičovej ako aj medzinárodnej školy Branka Babiča PhiAcademy, kde som sa naučila čiarkovú čepielkovú techniku PHIBROWS MICROBLADING a tieňovanie SHADING pod vedením Zuzky Grigely ako aj odstraňovanie starého PMU pomocou techniky PHIREMOVAL pod vedením skvelého lektora Ladislava Kaszu. Ďalšie skúsenosti a praktiky ohľadom tónovanej púdrovej techniky POWDER BROWS som získala u úžasnej profesionálky Lei Drobnej v jej školiacom centre Haven salón,  a dúfam, že nie posledný Masterclass som absolvovala v medzinárodnej PMU univerzite "OMG Universe" u svetovej top mentorky Oksany Martynenko, kde som získala vedomosti a praktiky v oblasti púdrovej techniky OMG Brows O2N, tetovania očných liniek OMG "CASUAL"EYELINER a tetovania čiarkovou prístrojovou technikou OMG "CASHMERE" BROWS.

Svojou vytrvalosťou a precíznosťou neustále získavam potrebné zručnosti a schopnosti k dosiahnutiu požadovaného cieľa a dnes môžem mojim klientkám ponúknuť najvyššiu kvalitu v oblasti tetovania strojčekom alebo ručného microblandingu..

- Zuzana Rošková

bottom of page