top of page
aeste-logo-W.gif.png
OMG CASHMERE BROWS

OMG Cashmere brows je pravdepodobne najnáročnejšia ale zároveň najkreatívnejšia technika tetovania obočia. Vyvinula ju Oksana Martynenko - jedna z najlepších PMU artistiek na svete, u ktorej som sa túto techniku školila. Technika OMG Cashmere brows umožňuje dosiahnuť dokonalý výsledok. Pri tejto technike je možné dosiahnuť efekt hustého a nadýchaného obočia, ktoré je moderným trendom našej doby. Po zakreslení a vykorigovaní čo najsymetrickejšieho tvaru obočia, sa tetuje obočie formou chĺpkov špeciálnym tetovacím strojčekom určeným na tetovanie PMU. Smer chĺpkov a tvar, v ktorom sa tetujú chĺpky sa prispôsobuje smeru a tvaru obočia zákazníčky, preto hotové obočie pôsobí maximálne prirodzene. Tak ako pri iných technikách ani pri tejto rany po tetovaní nekrvácajú a neostávajú ani jazvy – nakoľko sa zasahuje do najvyššej vrstvy pokožky. K zákroku sa používajú jednorazové sterilné ihly určené na PMU, zákrok sa vykonáva za dodržiavania prísnych hygienických zásad.

 

Tetovanie technikou OMG Cashmere brows môže byť aplikované, iba ak klientka nevykazuje žiadne znaky možných kontraindikácií ako napríklad: Hemofilia (ochorenie krvi), Diabetes melutus (cukrovka), Hepatitída A, B, C, HIV Infekcia, ekzém, alergia, vrodené oslabenia imunity,  tehotenstvo, autoimúnne ochorenia, liečba s efektom riedenia krvi, pohlavné choroby, akútny infekt s teplotami, iné chronické alebo akútne ochorenia a pod..

 

Aplikované tetovanie obočia OMG Cashmere brows zostáva na pokožke viditeľné približne jeden rok až dva podľa typu pleti. V prvých dňoch je farebný výsledok intenzívnejší, v procese hojenia postupne bledne a v plne zahojenej pokožke po približne 4 týždňoch nadobúda svoju finálnu podobu. V závislosti od typu pokožky môžu byť potrebné opakované korektúry pre dosiahnutie výsledného efektu. Počas ošetrenia alebo po ňom, môže nastať v mieste aplikácie mierny opuch a/alebo začervenanie, ktoré po niekoľkých dňoch spontánne odznie. Súčasťou procesu hojenia môže byť pocit svrbenia v lokalite, kde bolo tetovanie vykonané. V prvých desiatich dňoch po ošetrení musí klientka s obočím zaobchádzať veľmi šetrne, konkrétne: nevystavovať sa UV žiareniu a priamemu kontaktu obočia s vodou, neabsolvovať saunu, plávanie, športové aktivity, pri ktorých môže nastať potenie, v lokalite obočia nepoužívať make-up, kozmetické prípravky, krémy na tvár, zabrániť cielenému odstraňovaniu pigmentovej krusty, kvalita výsledného efektu závisí od kvality vykonaného ošetrenia, ale vo významnej miere aj od dodržania inštrukcií k starostlivosti po samotnom ošetrení.

tetovanie-obocia-cashmere-brows-ciarkovane-bratislava.JPG
F2E84E09-53FF-4BFC-815A-29AD0F2156E0.JPG
bottom of page