top of page
aeste-logo-W.gif.png
Odstraňovanie PMU PHIREMOVAL

Jedinečnosť odstraňovania PMU technikou PhiRemoval spočíva v jednoduchosti.

PhiRemoval nie je jedinečný iba vďaka zloženiu ale tiež vďaka prepracovanému systému postupov. Metóda PhiRemoval neurýchľuje výsledky a nesľubuje ich ihneď po prevedení prvého zákroku! Postupy PhiRemoval kladú dôraz najmä na citlivý prístup ku vzhľadu a zachovaniu zdravej pokožky.

 

Odstraňovanie PMU technikou Phiremoval je založené na aplikácii kyseliny glykolovej, ktorej zložka sa vyznačuje vysokou penetráciou. Pri aplikácii nie je potrebné pokožku vystavovať ťažkým mechanickým procedúram, pretože kyselina glykolová preniká hlboko aj do okolitých tkanív. PhiRemoval prenikne do depozitnej vrstvy pokožky, skvapalní ju a „vytiahne“. Na rozdiel od laserového odstraňovania PMU si Phiremoval dokáže poradiť s takmer všetkými farbami a odtieňmi pigmentov PMU.

Ďalšou výhodou odstraňovania PMU technikou PhiRemoval je, že je možné odstrániť niektoré nedokonalosti ihneď po prevedení PMU či microbladingu v rovnaký deň. Zákrok je možné previesť za mesiac, pol roka, dva roky či po rokoch, avšak čím skôr si necháte nechcené tetovanie odstrániť, tým lepší je výsledný efekt.

 

Špeciálny odstraňovací roztok PhiRemoval začína pôsobiť ihneď po nanesení na pôvodné pigmentové farbivo a postupuje vrstvami kože. Nastáva prirodzený proces, kedy sa pigment akéhokoľvek sfarbenia a kvality, samostatne vylučuje von z tela. Ošetrovaná oblasť má spočiatku erytém (začervenanie), ktorý sa postupne zmenšuje a pokožka zostáva úplne normálna. V priebehu niekoľkých dní po zákroku sa na ošetrenom mieste vytvára chrastička s obsahom farbiva, ktorá sa samovoľne odlupuje a vylučuje tak nechcený pigment. V niektorých prípadoch prichádza k vytvoreniu druhotnej chrastičky, ktorá bude obsahovať ešte väčšie množstvo pigmentu. Počet opakovaní zákroku závisí od veku PMU, hĺbky tetovania, použitého pigmentu aj počtu vrstiev PMU.

 

Výhody techniky odstraňovania PMU PhiRemoval:

 

- odstraňuje všetky typy pigmentov

- možnosť odstraňovania ihneď po tetovaní PMU

- tkanivo sa rýchlo hojí

- možnosť odstrániť očne linky, pery, obočie aj tetovanie

- krátke rehabilitačné obdobie

- nespôsobuje dlhodobé začervenanie alebo atrofické zjazvenie

- odstraňuje pery lepšie ako ktorýkoľvek iný produkt alebo postup

 

                                                  Foto pred a po 1. odstraňovaní PMU

odstranovanie-tetovania-pmu-phiremoval.JPEG
bottom of page